top of page

Yardıma İhtiyacınız Varmı?

Bize Ulaşın

0536 709 8482

Piri Mehmet Paşa, Başkomutan Caddesi, No:74
Posta kodu: 34570
Silivri/İstanbul

Thanks for submitting!

FAQ

Sıkça Sorulan Sorular

 • IQOS sigarayı bırakmama yardımcı olur mu?
  Hayır, olmaz. IQOS sigarayı bırakmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir cihaz değildir. Sigaranın sağlık üzerindeki etkileri konusunda endişe duyuyorsanız yapabileceğiniz en iyi şey tütün ürünlerinin kullanımını tamamen bırakmaktır.
 • Sigara ile IQOS arasındaki fark nedir?
  IQOS sigaraya kıyasla daha iyi bir alternatiftir, çünkü tütünü yakmak yerine ısıtır. Ateş, kül veya sigara dumanı oluşturmaz ve sigaraya kıyasla daha az koku bırakarak gerçek tütün tadını almanızı sağlar. IQOS sigaraya oranla ortalama %95 daha az zararlı kimyasal oluşturur* IQOS'a tamamen geçmek, sigara kullanımına devam etmeye kıyasla sağlığınız için daha az risk oluşturur. Önemli bilgi: Bu, riskin %95 oranında azaldığı anlamına gelmez. IQOS risksiz değildir. IQOS risksiz değildir. Bağımlılık yapan nikotin iletir. * Bir referans sigaranın içilmesine kıyasla (3R4F). Bu, riskin %95 oranında azaldığı anlamına gelmez. Sigaranın sağlık üzerindeki etkileri konusunda endişe duyuyorsanız yapabileceğiniz en iyi şey tütün ve nikotin kullanımını tamamen bırakmaktır.
 • IQOS nedir?
  IQOS, aksi durumda sigara içmeye devam edecek olan ve sigaranın verdiği kül veya duman gibi birçok rahatsızlık olmadan gerçek tütün tadını deneyimlemek isteyen yetişkin sigara tüketicileri için bir alternatiftir. Sigarayı bırakmış ya da hayatında hiç sigara içmemiş kişiler için uygun değildir. IQOS, nikotin içeren bir buhar vermek için, tütünü yakmak yerine ısıtan karmaşık (BU KULAĞA ÇOK NEGATİF GELİYOR) bir elektronik aksam kullanan, en gelişmiş dumansız ürünümüzdür. IQOS ve tütün çubukları 18 yaşının altındaki kişilerin kullanımı için değildir. Ayrıntılar için lütfen Önemli Bilgiler bölümüne bakınız
 • IOQS cihazını sigara ile kullanabilir miyim?
  Hayır, kullanamazsınız. IQOS cihazınız sadece tütün çubuklarıyla, tütün çubukları da sadece IQOS ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. IQOS'un bilimsel olarak kanıtlanmış faydalarını ancak bu ikisini birlikte kullanarak deneyimleyebilirsiniz.
 • IQOS duman üretiyor mu?
  Hayır, IQOS duman üretmez çünkü tütünü yakmaz. Bir tür tütün buharı üretir - IQOS cihazınızı kullandığınızda gördüğünüz şey bu buhardır.
 • SSS Bölümü ne işe yarar?
  SSS bölümü, "Gönderim bölgeleriniz nelerdir?", "Çalışma saatleriniz nelerdir?" veya "Nasıl hizmet randevusu alabilirim?" gibi, işletmenizle ilgili yaygın olarak sorulan sorulara cevap vermek için kullanılabilir. SSS'lar, ziyaretçilerinizin sitenizde kolayca gezinmesine yardım eder ve hatta sitenizin SEO'sunu geliştirebilir.
bottom of page