top of page

NAKLİYE POLİTİKASI

İnternet sitemizi kullanmadan önce bu sayfada yer alan şartları ve koşulları lütfen dikkatlice okuyunuz. Web sitemize yapmış olduğunuz üyeliklerde ve siparişlerde bu şartları kabul etmiş olursunuz.

  • Sitemiz sizin geri iadesini yaptığınız ürünü incelemeye alır. Bizim ise 1 haftalık inceleme süremiz bulunmaktadır. Ürüne herhangi bir zarar gelmemişse veya başka sebeplerden dolayı bir sorun yoksa size paranız aynen iade edilir. Üründe bir hasar meydana gelmişse dilekçenize 7 gün içinde cevap verilerek para iadesi yapılamaz.

  • Sigaramız üzerinden alınan IQOS,HEETS,LFYT ve tüm ürünleri 7 gün içerisinde farklı bir ürünle değiştirebilirsiniz.

  • İade etmek istediğiniz ürünün ambalaj ve içeriklerinin tam olması ve ticari vasıflarını kaybetmemiş olması gerekmektedir.

  • Sigaramız üzerinden sunulan 7 günlük garanti sürecinde almış olduğunuz ürüne herhangi bir zarar gelirse ya da kutusundan çıkar çıkmaz teknik bir sorun oluşursa  numaramızdan bize ulaşarak gereken yardımı ve hizmeti size sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

  • Sigaramız firmasının ürünlerine verdiği 7 günlük garanti kapsamında yere düşürüp kırdığınız veya sizden kaynaklı olan sorunlar garanti kapsamına dahil değidir.

  • Firmamız iadesini yaptığınız ürünü incelemeye alır. Ortalama 1 ile 7 gün inceleme sürecimiz bulunur. Satın aldığınız ürüne herhangi bir zarar gelmemiş ve başka sebeplerden dolayı sorun yoksa paranız iade edilir. Ürüne hasar gelmişse ürününüz adresinize yeniden kargolanır.

bottom of page